TM Slovensko

+4528865560

Učiteľky Transcendentálnej Meditácie® Slovenska

 

Lubitza Hanuska Vesterdal

Certifikovaná lektorka TM

 

Lubica Vesterdal

Lubitza pochádza zo Slovenska, od Prievidze. Od roku 1987 žije v Dánsku, kde sa vydala a má štyri deti. Je vzdelaná ako fyzioterapeutka a psychologička

Už od svojich 12 rokov praktizovala jogu a meditáciu. V roku 2008 začala praktizovať TM a v 2011/2012 si urobila odborny kurz za učitelku TM v Holandsku v MERU – Maharishi European Reasearch University a od roku 2012 naučila už 450 osôb meditovať technikou TM.

V súčasnosti pracuje ako psychologička a lektorka TM s privátnou praxou v Kodani. Lubitza vedie kurzy stressmanagementu a transcendentalnej meditácie v Dánsku pre firmy aj pre jednotlivcov. Pravidelne prichádza učiť TM aj na Slovensko. 

Facebook link

 

 

 

Alena Citterbergová

Certifikovaná lektorka TM 

 

Alena Citterbergová

Alena Citterbergová je certifikovaná učitelka Transcendentální Meditace s praxí více než 20 let v České a Slovenské republice. Má vřelý vztah ke Slovensku, její otec-válečný veterán z 2.světové války-pochází z Horehroní. Je absolventkou mnoha kurzů v oboru Maharishi Vedic Science, je certifikovaná učitelka kurzu Mahariši Jóga Ásany a učitelka kurzu Maharišiho Vědy tvořivé inteligence.

Obdržela magisterský titul Master of Science in Science of Creative Intelligence z americké univerzity Maharishi University of Management.

Je ambasadorka celosvětového mírového projektu Mahariši Védských panditů. Přeložila několik knih, včetně Odpověď rakovině: Nedám ti nikdy šanci (autor Hari Sharma, MD et al), Věda o Bytí a umění žít, Transcendentální Meditace (autor Maharishi Mahesh Yogi) a Bhagavad-Gita: Nový překlad a komentář, Kapitola 1-6 (autor Maharishi Mahesh Yogi).

Pokračuje ve svém vlastním vzdělávání, navštěvuje mezinárodní kurzy a světová mírová shromáždění, aby si rozšířila a prohloubila svoje vědění a zkušenosti a neustále si zvyšuje svou profesní kvalifikaci. Mezi její koníčky patří – mimo výuky techniky TM – jóga, permakultura, vaření a pečení.

Facebook link

 

 

 

Naše centrum Transcendentálnej Meditácie®

Na Slovensku ešte nemáme stále centrum TM. Plánujeme otvoriť centrum v Bratislave. Keď sa to uskutoční, budeme tam ponúkať bezplatné úvodné lekcie, kurzy TM, skupinové meditácie a oveľa viac:

Meditátorské stretnutia: Pravidelne sa budu konať v centre.
Osobná kontrola: Ak chcete obnoviť svoju prax a získať viac usmernení o technike TM, tieto individuálne 30 minútové stretnutia sú k dispozícii na základe schôdzky.
Osviežujúce kurzy: Ak chcete osviežiť svoju prax a porozumieť Transcendentálnej meditácii, prečo nie opäť sedieť na výučbe. Telefón alebo e-mail pre podrobnosti.

Naučenie sa Transcendentálnej Meditácie®

Prvý krok: Zaregistrujte sa na úvodnú diskusiu

Čo môžete očakávať pri úvodnej diskusii

V tomto úvodnom seminári certifikovaný TM učiteľ poskytne:

  • Prehľad o výskume, prínosoch a dlhodobých účinkoch praktizovania TM
  • Všetky informácie, ktoré potrebujete na to, aby ste sa rozhodli, či sa chcete naučiť techniku TM
  • Hodina otázok a odpovedí
  • Skupinová diskusia
  • Prezentácia, ktorá je bezplatná a bez povinnosti

Druhý krok: zaregistrujte sa na kurz TM

Po absolvovaní bezplatnej úvodnej lekcie sa budete môcť prihlásiť na kurz TM.

Ak sa rozhodnete pre absolvovanie kurzu Transcendentálna Meditácia®, plánuje sa to začať neskôr. Kurz vyžaduje učasť na uvodnej lekcii a 5 hodin času počas 4 po sebe nasledujúcich dní.

Transcendentálna Meditácia Poplatok

Vyhľadajte spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje

Sadzby TM sa líšia v závislosti od krajiny. Kontaktujte nás a zistite viac.

Standard fee: 500 EUR

Students: 250 EUR

Children: 125 EUR

Family: 750 EUR

Otázky?

Zavolajte nám prosím. Radi by sme sa rozprávali.

Sme tu pre vás.

Vždy si radi pohovoríme o tom, čo robíme, prečo a ako. Spojte sa s nami a začnite konverzáciu. Radi by sme vás počuli.

Lubitza +4528865560

Alena +420602101459

Ľudia o nás hovoria